Pamiatka na promočnú slávnosť

Videozáznam z promočnej slávnosti robím veľa rokov a mám s tým teda dosť skúseností.

Videozáznam obyčajne obsahuje:

Zakúpením videozáznamu absolvent získa:

Odporúčam Vám spoľahnúť sa na moje skúsenosti a nie nato, že aj rodič, priateľ či známy má videokameru, pretože

Videozáznam robíme dvomi kamerami. Je tam celý priebeh promócie, iba počas promovania je záznam zostrihaný nasledovne: poslucháč, ktorý si videozáznam objedná je tam aj počas sľubu a odovzdávania diplomu. Ostatní tam budú iba keď sa číta ich meno a počas príchodu k žezlu. To má pre mojich zákazníkov výhodu, že môžu využiť moju ponuku ďalšieho DVD (napr. pre rodičov) iba za 3,00 €. Zároveň majú pamiatku na všetkých svojich spolužiakov.

Hotový videozáznam distribuujem na DVD alebo USB poštou na dobierku, alebo ako download (video si stiahnete z tejto stránky).

Cena za videozáznam je:

za DVD ...............................................................................13,20 €

download z internetu vo full-HD kvalite 1920x1080 50p .... 13,20 € (konečná cena! - poštovné zdarma)

za video vo-full HD kvalite 1920x1080 50p na USB .......... 16,70 €

Každá ďalšia kópia DVD ...................................................   3,00 €

K cenám sa pripočítava poštovné a balné 3,50 € - bez ohľadu na počet videozáznamov v balíku. Do jedného balíka možno pritom podľa Vášho želania zabaliť médiá pre viacerých absolventov. Pri službe download sa poštovné a balné neúčtuje.

Ak nie je na promócií iný fotograf a miestne podmienky to umožňujú, môžeme poskytnúť aj digitálne fotografie z promócie,cena sady digitálnych fotografií je 4 €. Fotografie sú na tom istom disku DVD, USB, či v súbore na internete) ako videozáznam. Dajú sa objednať samostatne iba na USB kľúči.

Informujte sa, či videozáznam zabezpečím aj na Vašej fakulte. Ak na to nemám zatiaľ licenciu na Vašej fakulte, možno sa nám ju spolu podarí vybaviť!

Prajem Vám veľa síl na šťastné ukončenie štúdia a rád sa s Vami stretnem na promócii!

 

2021 Ing. Jozef Petrek