Pamiatka na Vašu svadbu - videozáznam

Videozáznam zo svadby zhotovujem hlavne pre svojich priateľov a to z dôvodu, že je to práca časovo veľmi náročná. Pre verejnosť iba v bratislavskom, trnavskom a v trenčianskom kraji. V niektorých obdobiach, ak mám viac voľného času, poskytnem rád svoje služby aj širšej verejnosti. Neváhajte kedykoľvek zavolať a informovať sa na moje časové možnosti. Hlavne od decembra do Veľkej Noci Vám poskytnem kvalitnú službu za moju - teda superakciovú cenu. Aj Vás môžem prekvapiť kvalitou a precíznosťou spracovania a to za ceny, ktoré sú veľmi prijateľné, v porovnaní s konkurenciou. Videozáznam obsahuje podľa záujmu úvodný fotoalbum, zábery v rodine ženícha a nevesty (ak nie sú vzdialenosti príliš veľké), odpýtavky, svadobný obrad a zábavu až do nočných hodín (nevesta v nových šatách).

Váš záznam bude vo full-HD kvalite na USB kľúči, zároveň ak chcete na Blu-ray alebo v kvalite SD (obyčajné DVD).

Informujte sa o tom, či Vám môžem poslúžiť v deň Vašej svadby! V každom prípade ďakujem, že ste navštívili moju stránku a prajem Vám veľa šťastia do spoločného života!

Ukážky svadieb:


Hľadáte kameramana na svadbu? Dajte si pozor na zostrihy! Aj z horších záberov sa dá poskladať zaujímavý zostrih. Vy sa však potom možno budete musieť pozerať na hodiny roztraseného videa. Nasledovné video som kameroval ja mojou technikou a je bez jediného strihu a úpravy. Ak sa Vám video páči, svojho kameramana ste práve našli! Z licenčných dôvodov bola zmes skladieb nahradená potleskom. Manželia Danka a Jurko si ho určite zaslúžia. Menej už niektoré organizácie...

2021 Ing. Jozef Petrek