Zostrih Vašich vidozáznamov

Možno máte cenné záznamy, ktoré ale potrebujú ešte vylepšiť, aby sa dali s radosťou pozerať.

Váš archívny videozáznam mi môžete dodať na:

  1. VHS kazete
  2. DV kazete
  3. DVD alebo Blu-ray disku
  4. externom hdd disku či USB kľúči
  5. SDxx karte

Videozáznam zostrihám podľa Vašich pokynov (vtedy je potrebné uviesť časy scén, ktoré treba vystrihnúť, aké titulky na ktoré miesto dodať a pod., všetko podľa Vašich požiadaviek. Ak to médium umožňuje, zlé scény vymažte prosím ešte pred dodaním, práca tak bude rýchlejšia a lacnejšia. V prípade potreby doladím farebné korekcie a elektronicky stabilizujem obraz.

Cena: 0,19 € za minútu dodaného záznamu. Ak je dodaný na kazete (VHS či DV), tak 0,25 € za minútu. Videozáznam bude spracovaný v takej kvalite, v akej mi ho dodáte (SD, HD, full-HD, 4k) bez príplatku. Ak má byť výstup na USB kľúči, zabezpečím bezplatne prevod z prekladaného na progresívne riadkovanie (z 50i na 50p).

K celkovej cena sa pripočíta:

- ak má byť výstup na DVD s obalom: 3 € (bez potlače a farebného obalu), alebo 5 € s farebnou potlačou a farebným obalom

- ak má byť výstup na Blu-ray s obalom: 4,20 € (bez potlače a farebného obalu), alebo 6,20 € s farebnou potlačou a farebným obalom

- ak má byť výstup na USB: 4,50 € (v cene je USB kľúč do veľkosti až 16 GB). K USB nedodávam potlač ani obal

- ak bude DVD či USB zaslané spolu s dodanými médiami poštou na dobierku: poštovné a balné 3 €

Spracovanie Vašich záznamov robím vo voľnom čase a ten niekedy nemám. Preto prosím o pochopenie, že môže trvať aj niekoľko mesiacov.

Neposielajte mi na spracovanie materiál, ktorý obsahuje násilie, porno alebo nezákonnú činnosť.

Nakoľko nevlastním 8mm techniku (Video8, Hi-8 či Digital8), kopírovanie z týchto formátov vo všeobecnosti nezabezpečujem.

Prosím správajte sa k svojmu DVD médiu, ktoré Vám pošlem, šanovlivo, inak môžete záznam úplne zničiť! Vytvorte si záložnú kópiu! O USB kľúčoch si prečítajte viac v sekcii technika.

Ďalšie informácie poskytnem telefonicky alebo mailom.

2021 Ing. Jozef Petre