Pamiatka na stužkovú slávnosť

Službu videozáznam zo stužkovej slávnosti poskytujem hlavne v Bratislave, Senci a Trnave. Z jazykových dôvodov nemôžem službu poskytnúť v triedach s vyučovacím jazykom maďarským.

Pri nakrúcaní v deň pečatenia triednej knihy som rád, ak študenti sami majú vymyslený scenár, podľa ktorého zábery nakrútim. Keď nemajú, niečo vymyslíme... Pokiaľ máte predstavu o konkrétnej hudbe, ktorú mám využiť na dozvučenie videozáznamu, prispôsobím sa vašim požiadavkám, videozáznam bude o niečo drahší (poplatok SOZA). Inak využívam voľne použiteľnú, ale celkom dobrú hudbu.

Na mieste konania stužkovej zostávam spravidla do 1:00, podľa potreby dlhšie. Stužkovú slávnosť nakrúcam obyčajne jednou kamerou s vysokou citlivosťou, preto osvetlenie ostáva väčšinou autentické a neoslňujem reflektormi. Viac informácií nájdete v sekcii o použitej technike. Ak poskytujeme aj službu fotografie, používame aj druhú kameru. Okrem kvalitného obrazu dostanete aj kvalitný zvuk. Vďaka špeciálnej rádiovej súprave, ktorou sa pripojím k zosilňovaču, ktorý poskytne DJ, je zvuk zrozumiteľný a takmer bez ozvien (ozveny do istej miery do zvuku primiešavam, aby nepôsobil príliš štúdiovo). Kvalita zvuku ale záleží aj od mikrofónov a aparatúry, ktorú poskytne DJ.

Videozáznam spracujem obyčajne do 2 týždňov.

Kompletnú cenovú ponuku nájdete v letáku, ktorý si môžete vytlačiť a ukázať spolužiakom. Na vysvetlenie paušálny poplatok 20,23 € (17 € + DPH) sa platí za celú triedu iba raz a iba vtedy, ak si želáte použiť hudbu podľa Vášho želania. Ročne ho potom odvádzam organizácií SOZA. Ak sa Vám zdá byť neadekvátny, vyjadrite svoj názor tam. Okrem tohto poplatku neúčtujem žiadne ďalšie poplatky za jazdy, zhotovenie a spracovanie videozáznamu! Poplatok za použitie hudby nemusíte platiť, ak vám postačí celkom skvelá voľne použiteľná hudba napríklad z

Môžete využiť tiež zaujímavú ponuku kópií za menej ako polovičnú cenu. Ak Vás ponuka zaujala, rád Vám zašlem bezplatne ukážkové DVD zo stužkovej.

Krátke zostrihy:


 Ako uniesli triednu knihu oktávisti zo Školy pre mimoriadne nadané deti:

2021 Ing. Jozef Petrek